خدمات دولت در حوزه درمان اثربخش بود

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

خدمات دولت در حوزه درمان اثربخش بود

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس گفت: خدمات دولت در حوزه درمان اثربخش بود.

سید رمضان شجاعی کیاسری ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری و کلنگ‌زنی از مرکز بهداشتی درمانی ذغال‌چال ساری اظهار کرد: خدمات دولت در بخش بهداشت و درمان به ویژه در حوزه درمان اثربخش بود.

وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری برای کاهش هزینه‌های درمانی مردم، بیان کرد: طرح تحول سلامت در راستای تحقق منویات رهبر انقلاب در حوزه کاهش هزینه درمان اقدامات خوبی را در دست اجرا دارد.

وی بیان کرد: طرح تحول سلامت با کمک دولت و مجلس زمینه‌ساز کاهش هزینه‌های درمانی در کشور شد.

این مسئول با اشاره به کلنگ‌زنی مرکز بهداشتی درمانی در ذغال‌چال خاطرنشان کرد: شرکت در مراسم کلنگ‌زنی بسیار سخت است به این دلیل که برخی از کلنگ‌های که به زمین زده شد اما پروژه نیمه‌تمام رها شده است.

شجاعی کیاسری ادامه داد: اجرای طرح‌های بهداشتی درمانی برای مردم امیدبخش است، نیاز است این طرح‌ها به صورت ویژه پیگیری و اجرا شوند و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در تکمیل این پروژه به فکر مردم باشند.

وی خواستار توسعه فرهنگ خیرات در مازندران شد و گفت: فرهنگ وقف در گذشته با وجود محرومیت‌ها و رنج‌ها و زحماتی که مردم داشتند بیشتر بود و این موضوع در حال حاضر نیاز به بازنگری اساسی دارد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید زمینه حضور افراد دارای بضاعت مالی در فعالیت عام‌المنفعه بیشتر شود، گفت: سرمایه سبب ایجاد اضطراب و ترس در افراد می‌شود و همین موضوع زمینه کاهش فعالیت خیرخواهانه را فراهم کرد.

/ 0 نظر / 11 بازدید