عدم توفیق دشمن در موضع گیریهای سیاسی/ برخورد مجامع با توهین کنندگان

عضو کمیسیون آیین نامه داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به توطئه های استکبار علیه ایران گفت: دشمن همواره در موضع گیریهای سیاسی توفیق ندارد.

سید رمضان شجاعی عصر جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دشمن اسلام هیچ وقت با این موضع گیری های سیاسی موفق نیست.

وی با اشاره به اینکه کلینگتون این اقدام مذبوحانه استکبار جهانی را محکوم اعلام کرد، بیان داشت: فیلم موهن صهیونیستی خشم جوانان انقلابی را بر انگیخت.
 
این مسئول اظهار داشت: این نوع روش و برخورد های زشت و اهانت بار در سخنان اوباما به گونه ای تبلور داشت که تاکید بر احترام به ایده ها و اعتقادات مردم جامعه بوده ولی در عمل دروغ آنان را هویدا شد.
 
شجاعی اضافه کرد: دروغ آمریکا و استکبار جهانی در ساخت فیلم موهن به پبامبر اکرم ثابت و ماهیت پلید آنان را به دنیا نشان داد.
 
وی با بیان اینکه تهیه کننده و کارگردان فیلم موهن به پیامبر اکرم(ص) باید از جهان اسلام نسبت به این توهین اعتقادی عذر خواهی کنند، تصریح کرد: ادعای حقوق بشر که شعار ظاهری استکبار جهانی بوده باید به واقعیت نزدیک شود.
 
شجاعی در واکنش به توهین استکبار جهانی مبنی بر تولید فیلم موهن به پیامبر اکرم (ص) با بیان اینکه استکبار جهانی با شیوه های مختلف در راستای تضعیف اتحاد و همدلی مسلمانان است، اظهارداشت: فضای جدید سیاسی که با بیداری اسلامی جهت گیری جهان اسلام شکل جدیدی پیدا کرده از این توسعه دینی که جهان را به خود جلب کرد دشمنان اسلام را به وحشت انداخته است.
 
وی ادامه داد: پیامبر اسلام به مهربانی و مکارم اخلاق در جهان اسلام شهرت دارد و دنیا را به سمت خود جلب کرده و شاهد رشد روز افزون آزادی خواهی در جهان هستیم.
 
شجاعی با اشاره به اینکه استکبار با ترس از توسعه اسلام دست به کارهای ناپخته و غلطی همچون تولید فیلم های اهانت آمیز به ساحت مقدس پبامبر اکرم (ص) می کند، تصریح کرد: دشمن نمی داند با این اقدامات بی منطق خود موجب جهش آگاهی جوانان به نقشه های شوم استکباری می شود.
/ 0 نظر / 3 بازدید