رسانه ملی خود را هزینه کاندیدایی خاص نکند

شجاعی‌کیاسری:
رسانه ملی خود را هزینه کاندیدایی خاص نکند
عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا وسیما مجلس با تاکید بر لزوم بی‌طرفی صدا و سیما با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم، گفت: صدا وسیما خود را هزینه هیچ یک از کاندیداها نکند.

سید‌رمضان شجاعی‌کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت حفظ استقلال و بی‌طرفی صدا و سیما در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، افزود: وظیفه رسانه ملی ایجاد شور و نشاط برای نیل به مشارکت حداکثری است از این رو صدا و سیما باید به‌شدت از جهت‌گیری‌های  جانبدارانه بپرهیزد چرا که این نوع رفتارها در نحوه مشارکت مردم خلل به وجود می‌آورد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شد و این حماسه سیاسی اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه دستگاه‌های موثر بی‌طرفی خود را حفظ کنند و رسانه ملی نیز به دلیل حجم وسیع مخاطبانش نباید خود را هزینه هیچ یک از کاندیداها کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس نهم، با بیان اینکه تبلیغات برای یک کاندیدای خاص مردم را نسبت به صدا و سیما بی اعتماد می‌کند، افزود: در صورتی که تلویزیون از یک فرد خاص طرفداری کند مردم نیز دچار سرخوردگی شده و حتی ممکن است به رسانه‌های بیگانه روی بیاورند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: رسانه ملی باید از هرگونه رفتار و تولید و پخش برنامه‌هایی که القا کننده جانبداری این رسانه از یک کاندیدای خاص باشد بپرهیزد.

عضو ناظر مجلس در شورای نظارت بر صدا وسیما مجلس شورای اسلامی، گفت: ورود پیدا کردن صدا و سیما به فرایند حمایت از یک فرد خاص هم جفا در حق دیگر کاندیداها و هم نادیده گرفتن حقوق مردم است.

/ 0 نظر / 13 بازدید