مخاطبان ایرانسل جاده ساری به کیاسر در دسترس نیستند

 به دلیل عدم آنتن‌دهی

مخاطبان ایرانسل جاده ساری به کیاسر در دسترس نیستند

مخاطبان شبکه ایرانسل به دلیل عدم آنتن‌دهی در جاده بین‌المللی ساری به کیاسر و در روستاهای این بخش در دسترس قرار ندارند.

 


برقراری ارتباط این روزها یکی از دغدغه‌های جدی مردم تبدیل شده است.

جاده ساری به کیاسر یکی از محور مواصلاتی مهم کشور است که شاهد تردد وسایل نقلیه سبک و سنگین در این محور هستیم به طوری که در بیشتر مواقع ترافیک آزار دهنده‌ای نیز در این جاده به دلیل ازدحام بیش از حد مسافران شاهد هستیم.

علاوه بر تردد مسافران روستاهای زیادی در این منطقه وجود دارد که عدم پوشش شبکه ایرانسل نیز مشکلاتی را برای دارندگان سیم‌کارت این اپراتور ایجاد کرده است.

طول جاده ساری به کیاسر حدود 80 کیلومتر است که تنها در 30 کیلومتر ابتدای این جاده بین‌المللی امکان برقراری با شماره‌های ایرانسل وجود دارد.

اما عدم برقراری ارتباط با شبکه ایرانسل تنها در محدود جاده ساری به کیاسر نیز خلاصه نمی‌شود بلکه مشترکان این اپراتور پس از عبور از شهر کیاسر از دسترس خارج می‌شوند.

قطع ارتباط مشترکان ایرانسل تا بخش تلمادره ساری نیز ادامه می‌یابد و در روستاهای این منطقه با وجود نصب دکل ایرانسل ارتباط به سختی انجام می‌شود.

 مهدوی یکی از اهالی روستا منطقه با اعلام اینکه در بخش‌های مختلف روستاها و در منازل به کندی امکان برقرار ارتباط وجود دارد.

رضایی دیگر مشترک ایرانسل در منطقه تلمادره ساری با اعلام اینکه در برخی از روستاها خط ثابت تلفن نصب نشده است، بیان داشت: برای استفاده از اینترنت نیز با مشکل جدی مواجه هستیم.

 

/ 0 نظر / 15 بازدید