اهتمام جدی سران سه قوه ‌برای مبارزه با مفاسد اقتصادی/لاریجانی به آفریقای جنوبی م

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس خبر داد

اهتمام جدی سران سه قوه ‌برای مبارزه با مفاسد اقتصادی/لاریجانی به آفریقای جنوبی می‌رود

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی از برنامه‌ریزی جدی نظام برای مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد.

 

سیدرمضان شجاعی کیاسری بعد از ظهر امروز در جلسه کمیسیون اتاق بازرگانی مازندران گفت: با وجود برداشتن تحریم‌ها ورود سرمایه‌گذار به کشور تسهیل شد.

 

وی تصریح کرد: با شکستن تحریم‌ها ایران به جهت تبلیغاتی برنده میدان است و بسیاری از کشورهای اروپایی پذیرفتند که باید با کشور ما در تعامل باشند و ارتباط با ایران به لحاظ اقتصادی نیز برای آنها سازنده و اثرگذار است.

 

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر برخی از نمایندگان مجلس به آفریقای جنوبی خاطرنشان کرد: در این بازدیدها مشخص شد که کشورهای آفریقایی نیز بازار بسیاری خوبی برای محصولات کشور ما می‌توانند داشته باشند.

 

وی ادامه داد: در آینده بسیار نزدیک کشورهای آفریقای و آسیایی بازار بسیاری خوبی برای کشور ما هستند.

 

شجاعی کیاسری در ادامه از سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به آفریقای جنوبی نیز خبر داد.

 

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس شورای اسلامی از برنامه جدی نظام برای مبارزه با مفاسد اقتصادی خبر داد و گفت: به واسطه تعارضات و موانع قانونی از ورود سرمایه‌گذار به داخل کشور جلوگیری شد که قرار است این ستاد نسبت به روان‌سازی ورود سرمایه‌گذار در کشور اقدام کند.

 

نماینده مردم ساری، میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ابلاغ رهبر انقلاب برای اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: حلقه مفقود صنعت و دولت باید با اقتصاد مقاومتی رفع شود.

 

وی تاکید کرد: برای اجرای اقتصاد مقاومتی نیازمند توسعه زیر ساخت‌ها هستیم، دولت مکلف شد که با اصلاح سیستم بیمه و بانک زمینه تسهیل سرمایه‌گذاری را فراهم کند.

 

شجاعی کیاسری ادامه داد: سرمایه بانک‌ها باید در اختیار تولیدکننده قرار گیرد ولی اکنون بانک‌ها با سرمایه‌گذاران قهر هستند.

 

این مسئول ادامه داد: دولت مکلف شد که قوانین بانکی کشور را اصلاح کند.

 

عضو نظارت بر عملکرد صدا و سیما از برنامه‌ریزی رسانه‌ای کشور برای حمایت از تولید داخل خبر داد و گفت: از صدا و سیما درخواست شد جلوی تبلیغات بی‌مورد خارجی را در رسانه ملی بگیرد تا زمینه بازاریابی محصولات داخلی فراهم شود.

 

شجاعی کیاسری با انتقاد از عملکرد مسئولان مازندران گفت: تیم مدیریتی استان رغبتی برای توسعه مازندران ندارد.

 

وی در پایان گفت: بسیاری از جلسات استان وقت مازندران را تلف می‌کند.

/ 0 نظر / 13 بازدید