فرانسه سخنان آمریکا را به زبان می‌آورد/مذاکرات را با قاطعیت ادامه می‌دهیم

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

فرانسه سخنان آمریکا را به زبان می‌آورد/مذاکرات را با قاطعیت ادامه می‌دهیم

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت: فرانسه در حقیقت سخنان آمریکا را به زبان می‌آورد.

سید رمضان شجاعی‌کیاسری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندرود با بیان اینکه مساله انرژی صلح آمیز هسته‌ای از حقوق مسلم ملت ایران است افزود: در این رابطه به دلیل ایستادگی و پایداری ما تاکنون اکثر مراجع و منابع قانونی آن را به رسمیت شناخته‌اند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی افزود: ما هم تاکنون براساس قانون عمل کرده‌ایم و هیچ وقت هم کوتاه نمی‌آییم و قطعاً این را مذاکره‌کنندگان ما می‌دانند که بحث غنی‌سازی جز خطوط قرمز ماست.

وی با بیان اینکه ما از مذاکرات شفاف استقبال می‌کنیم ادامه داد: با مذاکرات شفاف می‌توانیم افکار عمومی جهانی را روشن کنیم که جمهوری اسلامی نسبت به این خواسته برحق خودش همچنان با منطق عقلانیت و تدبیر پیش می‌رود.

شجاعی کیاسری گفت: در مذاکرات شفاف بهانه‌گیری‌ها و  بهانه‌تراشی‌های دشمنان ما هم در بین این مذاکرات روشن می‌شود ولی ما این مذاکرات را با قاطعیت و حفظ احترام متقابل ادامه می‌دهیم.

وی درباره سخنان غربی‌ها مبنی بر موافقت نکردن ایران با روند توافقات اخیر اظهار داشت: آمریکا به دلیل اینکه  تا به‌حال بهانه‌تراشی‌های فراوان در این مورد انجام داده است دیگر نمی‌تواند در مقابل منطق بین‌الملل دست به بهانه تراشی‌های جدید بزند پس فرانسه را تحریک کرد و امروز فرانسه جایگزین گویش‌های بی‌منطق امریکا شده است.

عضو خانه ملت با اشاره به بیان سخنان امریکا توسط فرانسه در این دور مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: همان رفتارهای بی‌منطق قبلی پشت صحنه این مساله است و ما همچنان بر مذاکرات شفاف و منطقی خود ادامه می‌دهیم.

وی در پاسخ به سئوالی درباره وزیر پیشنهادی چهارم دولت برای وزارتخانه ورزش و جوانان نیز گفت: ورزش به آدم‌های کارآزموده نیاز دارد اما باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید.

/ 0 نظر / 15 بازدید