ادعای آمریکا برای مقابله با داعش یک کار نمایشی است

 سردار وحیدی در جمع خبرنگاران:

ادعای آمریکا برای مقابله با داعش یک کار نمایشی است

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح گفت: امروز خلاقیت‌های نظام جمهوری اسلامی فراتر از توانمندی‌های رژیم صهیونیستی حرکت می‌کند.

سردار احمد وحیدی رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح در حاشیه مراسم ختم پدر حجت‌الاسلام مصلحی در پاسخ به سؤالی درباره زمینه‌های بوجود آمدن داعش در منطقه خاورمیانه گفت: داعش در همان مناطقی ایجاد مشکل می‌کرد که مورد نظر رژیم صهیونیستی بود.

وی افزود: خاستگاه و حرکت داعش تا امروز همین بوده است و سروصدایی که امریکایی‌ها برای ایجاد ائتلاف ضد داعش به راه انداخته‌اند برای این است که دست پرورده‌شان را خارج از کنترل خود می‌بینند.

 

سردار وحیدی ادامه داد: ما البته در همین حد هم تردید داریم که آمریکایی‌ها بتوانند کاری را انجام دهند و کارهای اخیر آنها نیز صرفا یک کار نمایشی است.

 

وی در پاسخ به سؤال دیگری در رابطه با تلاش صهیونیست‌ها برای آزمایش یک سامانه ضد موشکی در اسرائیل گفت: از گذشته کارهای فراوانی را برای مقابله با توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی دنبال کرده‌اند و آنچه که اینها در اسرائیل در قالب گنبد آهنی و فلاخن داود ایجاد کرده‌اند در همین راستا بوده است اما آنچه که مهم است خلاقیت‌ها و توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی فراتر از تلاش‌های رژیم صهیونیستی حرکت می‌کند.

 

/ 0 نظر / 16 بازدید