اعتبارات بیشتری به راهسازی مازندران تزریق شود

 فرمانده پلیس‌راه مازندران:

اعتبارات بیشتری به راهسازی مازندران تزریق شود

فرمانده پلیس‌راه مازندران گفت: با توجه به فراوانی پروژه‌های راهسازی در مازندران، باید اعتبارات بیشتری به این استان تزریق شود.

 

به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، به منظور بررسی ایمنی محورهای استان در ایام نوروز، مدیرکل راه و شهرسازی مازندران و فرمانده پلیس‌راه این استان از محورهای شریانی هراز، سوادکوه و ساری ـ کیاسر بازدید کردند.

 

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران در بازدید از محورهای شریانی این استان، با قدردانی از تلاش‌های نیروهای پلیس راه و همکاری آنها با عوامل راهداری، اظهار کرد: راه‌های ارتباطی استان مازندران به دلیل گردشگرپذیر بودن، نزدیکی به پایتخت و برخورداری از مواهب طبیعی، از اهمیت خاصی برخوردار است که از راه‌های بسیار پرترافیک کشور محسوب می‌شود.

 

حیدر نوروزی بیان کرد: فاصله کم مراکز جمعیتی در مازندران و تراکم شهرها در این استان نیز اهمیت راه‌های درون استانی را افزایش می‌دهد و موقعیت خاصی را از اوضاع حمل‌ونقل جاده‌ای راه‌های استان پدید می‌آورد.

 

وی گفت: یکی از راهکارهای برون‌رفت از محرومیت و حرکت به سوی توسعه پایدار، ایجاد راه دسترسی و مواصلاتی بوده که در دولت‌های قبلی و دولت یازدهم عنایت ویژه‌ای به این مهم شده است.

 

فرمانده پلیس‌راه مازندران نیز در این بازدید گفت: حوادث ترافیکی در سیستم حمل‌ونقل جاده‌ای سالانه سبب مرگ‌ومیر افراد زیادی می‌شود که این موضوع هزینه و تبعات زیاد اقتصادی را برای جامعه به همراه دارد.

 

جعفر محمدنژاد با اشاره به اهمیت راه‌های مازندران، گفت: با توجه به فراوانی پروژه‌های راهسازی در مازندران، باید اعتبارات بیشتری به این استان تزریق شود، زیرا با سرمایه‌گذاری مناسب و ایجاد یک راه ارتباطی ایمن می‌توان میلیون‎ها گردشگر و مسافر را به این استان هدایت کرد.

 

/ 2 نظر / 26 بازدید