انتقاد نماینده ساری از روند امدادرسانی به سیل‌زدگان مازندران

سید رمضان شجاعی کیاسری گفت: متاسفانه در جریان سیل اخیر در استان‌های شمالی کشور دستگاههای اجرایی از جمله وزارت کشور و سازمان مدیریت بحران آن گونه که انتظار می‌رفت عمل نکردند و لذا مشکلات آسیب‌دیدگان این منطقه کماکان به قوت خود باقی است.

سیدرمضان شجاعی‌کیاسری نماینده مردم ساری در مجلس  با اشاره به سیل اخیر در استانهای شمالی کشور که منجر به جان‌باختن تعدادی از هموطنانمان شد،به باشگاه خبرنگاران گفت: اقدامات صورت‌گرفته در راستای حل مشکلات و معضلات به وجود آمده در منطقه سیل‌زده کافی نبوده و مردم این منطقه کماکان نیازمند امدادرسانی هستند.
وی در ادامه با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور به مازندران پس از حادثه سیل افزود: سفر رحیمی صرفا جهت تصویب قوانین بوده و تاکنون اقدام عملی موثری صورت نگرفته است.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور همچنین تصریح کرد: لایروبی سیلاب از شهرها و تخلیه آن از واحدهای مسکونی آسیب‌دیده از مهم ترین اقداماتی است که باید توسط مسئولان ذیربط انجام شود.
شجاعی کیاسری در پایان خاطرنشان کرد: وقتی چنین سیلی این همه خسارات به دنبال داشته است، این نگرانی جدی برای کمیسیون به وجود آمده است که اگر این حادثه بیشتر بود یا حادثه‌ای در کلانشهرها اتفاق می‌افتاد، ستاد مدیریت بحران چه اقدامی می‌خواست انجام دهد و در این زمینه جای نگرانی بسیاری وجود دارد.

/ 0 نظر / 4 بازدید