رکابزن تیم پتروشیمی قهرمان مرحله سوم توربین المللی مازندران شد

رکابزن تیم پتروشیمی تبریز درپایان مرحله سوم نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی دوچرخه سواری تورمازندران، جام سرداران و 10 هزار شهید استان به مقام قهرمانی دست یافت.

62 دوچرخه سوار در مرحله سوم این مسابقه که امروز( یکشنبه ) مسیر 70 کیلومتری جاده کیاسر در شهرستان ساری را رکاب زدند ، ˈ داریوش اسماعیل زاده ˈ از تیم پتروشیمی تبریز با ثبت زمان یک ساعت و 59 دقیقه و 47 ثانیه زوتر از بقیه به خط پایان رسید و فردا پیراهن طلایی این مرحله را بر تن خواهد کرد.

ˈ کریل مردوسنس ˈ از قزاقستان و ˈهاوانس هاوانسیان ˈ از ارمنستان نیز در این مرحله با زمان مشابه دو ساعت و سه دقیقه و 24 ثانیه به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی انفرادی مجموع دومرحله تورمازندران ˈ کریل مردوسنس ˈ از قزاقستان با زمان سه ساعت و 50 دقیقه و 18 ثانیه در صدر قرار دارد و ˈ هاوانس هاوانسیان ˈبا زمان سه ساعت و 50 دقیقه و 19 ثانیه و ˈ ادوارد ماتوسیان ˈ از ارمنستان با زمان سه ساعت و 50 دقیقه و 55 ثانیه در تعقیب او هستند.

در رده بندی تیمی مجموع دو مرحله تور بین المللی دوچرخه سواری مازندران نیز تیم ارمنستان با زمان 11 ساعت و 32 دقیقه و 48 ثانیه پیشتاز است و تیم های قزاقستان با زمان 11 ساعت و 33 دقیقه و 22 ثانیه و پتروشیمی تبریز با زمان 11 ساعت و 34 دقیقه و سه ثانیه در رده های بعدی قرار دارند.

مرحله سوم این مسابقات صبح امروز از مقابل هتل ˈ نوید ˈ ساری آغاز شده بود.

مرحله چهارم این مسابقات نیز از ساعت 10 صبح فردا ، دوشنبه ، از ساری آغاز می شود و دوچرخه سواران مسیر جاده ساری - قائمشهر - ˈ ورسک ˈ را به طول مسافت 5/87 کیلومتر رکاب خواهند زد.

نوزدهمین دوره مسابقات بین المللی دوچرخه سواری تور مازندران جام سرداران و 10 هزار شهید استان با حضور هشت تیم خارجی و شش تیم باشگاهی از ایران در رده سنی جوانان در پنج مرحله استقامت جاده و کوهستان به مسافت 417 کیلومتر در مسیر شهرهای مرکزی و شرق مازندران برگزار می شود.

این مسابقات از روز هفتم مهر ماه جاری آغاز شد و تا یازدهم این ماه ادامه می یابد.

/ 0 نظر / 4 بازدید