برگزاری جلسه برای حل و فصل استیضاح وزیر ورزش و جوانان

در نشست فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مقرر شد:

برگزاری جلسه برای حل و فصل استیضاح وزیر ورزش و جوانان
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: پیش از جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی،‌ نشستی از سوی رئیس فراکسیون ورزش برگزار می‌شود تا نمایندگان امضا کننده طرح استیضاح و وزیر ورزش، مسائل موجود را حل و فصل کنند.

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست عصر امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت:‌ نمایندگان مجلس در این جلسه درباره موضوعات روز کشور از جمله موضوع گرانی، تورم و مشکلات واحدهای تولیدی که تعطیل شده و نگرانی‌هایی را به وجود آورده اند، بحث و تبادل نظر کردند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه امروز،‌ دو طرح دو فوریتی برای طرح در جلسه فردای مجلس در حوزه‌های کلان اقتصادی مطرح شد،‌ افزود: بخش دیگر جلسه به بررسی سخنان رئیس جمهور در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اختصاص یافت و نمایندگان به انتقاد از فرافکنی‌های رئیس جمهور و توجیهات وی پرداختند.

وی گفت: متاسفانه در شرایطی که فضای کشور باید به دور از هرگونه التهاب آفرینی باشد، صحبت‌های احمدی‌نژاد نوعی تسویه حساب سیاسی بود و همه نهاد‌ها از جمله مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه، صداوسیما، سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری تهران را زیر سوال برود.

شجاعی کیاسری یادآور شد: در جلسه امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت بحث استیضاح وزیر ورزش و جوانان نیز مطرح شد و با توجه به شرایط روز کشور که موضوع ورزش در اولویت‌‌های اصلی مجلس قرار ندارد و دغدغه‌های مهمتری مطرح است، تصمیم گرفته شد که قبل از جلسه صبح فردای مجلس، جلسه‌ای از سوی رئیس فراکسیون ورزش مجلس و با حضور امضا کنندگان استیضاح برگزار شود تا مسائل موجود حل و فصل شود.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت:  فردا مجمع فراکسیون تشکیل جلسه می‌دهد که درباره مهمانان حاضر در آن جلسه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

/ 0 نظر / 3 بازدید